Alkali Diyeti Dukan diyeti Karatay diyeti Kış Diyeti Şok Diyet York testi Göbek Eritme Yöntemleri
MENÜ için tıklayınız...

Zayıflamanın, kilo vermenin her türlü yöntemleri...

ZAYIFLAMANIN
YÖNTEMLERİ

Zayıflatan Spor Yürüyüş Ayakkabısı


Zayıflamak uğruna bugüne kadar neler yaptık bir düşünelim. Sayısız diyetler, kan ter içinde bırakan spor, bir yerlerimize yapıştırdığımız ufacık bantlar, ilaçlar, kapsüller, çaylar. Hangisi günümüzde bir sonuç verdi diye düşünecek olursak birazcık moralimiz bozulur. Çünkü maalesef henüz herkeste aynı etkiyi bırakan yani herkesi zayıflatan bir formül bulunamadı.

Mantıklı

düşünüldüğünde kilo vermek zor bir süreç değildir. Yapılması gerekenler belli. Dengeli beslenme ve spor. Beslenme programını oturtmuş kişiler bile maalesef istedikleri amaca kavuşmakta çok zorlanmaktadır.

Bunun nedeni ise yeterli spor yapamamaktır. Günümüz şartlarında iş hayatı, ailevi hayat, sosyal hayatın yoğunluğundan maalesef vücudumuzun sağlığı olan sporu hep erteleriz.

Bu ertelemenin nedeni de sporun çok yorucu bir aktivite olduğu ve uzun süren spor sonunda bile çok az etki almamızdır. Bu da kişilerin motivasyonunu kırmaktadır. Halbuki yaptığınız sporun etkisi artsa ne güzel olurdu değil mi?

Aynı sürede

yaptığınız sporun sizi daha fazla formda tutması, daha kolay kilo vermenizi sağlaması, metabolizmanızı daha fazla hızlandırması artık mümkün.

Perfect Steps zayıflatan ayakkabı

bizim kilo verme sürecimizde artık hayalimizdeki üründür.

Perfect Steps zayıflatan ayakkabı

bildiğiniz ayakkabılardan çok farklıdır. Perfect Steps zayıflatan ayakkabı sadece bir ayakkabı değil, kilo verme aşamanızda size mucizevi bir etki vadeden çok fonksiyonlu bir ayakkabıdır.zayıflatan spor yürüyüş ayakkabısı

Perfect Steps zayıflatan ayakkabı, yürürken sizin yerden aldığınız desteği azaltmakta, darbeleri en aza indirmekte, bütün yürüme hareketini bacaklarınız, baldırlarınız, kalçanız, karnınız, dizinizle yaptırmaktadır.

Siz adım attığınızda yere doğru uyguladığınız harekete karşılık yerden aldığınız darbe sayesinde hareketiniz kolaylaşır. İşte bu Perfect Steps zayıflatan ayakkabı o darbeyi azaltarak bütün işi vücudunuza yaptırır.

Böylece Perfect Steps zayıflatan ayakkabı karnınız, kalçanız, basenleriniz, sırtınız, dizleriniz, bacaklarınız, iç bacaklarınızı daha fazla hareket ettirerek o bölgelerdeki yağları eritmenizi sağlar.

Perfect Steps zayıflatan ayakkabı

özel yapılan katmanlı yapısı sayesinde size maksimum bir konfor sağlayarak bütün günü çok rahat geçirmenizi sağlar. Şık görünümüyle Perfect Steps zayıflatan ayakkabı siyah ve beyaz renk seçenekleri ile farklı renklerdeki kıyafetlerinizle uyum sağlamaktadır. Zayıflatan spor ayakkabı

Perfect Steps zayıflatan ayakkabı

sayesinde kendinize olan güveniniz artmakta ve daha dik ve kendinizden emin bir duruş sergilersiniz. Yürürken vücudunuzdaki çeşitli bölgeleri daha fazla uyararak o bölgedeki yağların erimesine yardımcı olan Perfect Steps zayıflatan ayakkabı özel katmanları sayesinde boyunuzu da olduğundan daha fazla uzatmaktadır.

Koşu bandından

aldığımız etkiyi arttırmak adına uyguladığımız eğim sistemi Perfect Steps zayıflatan ayakkabısında da bulunmaktadır. Siz yürürken eğim sağlayarak daha etkili bir kas kasılmasını sağlayarak vücudunuzun şekle daha çabuk girmesini sağlar.

Perfect Steps zayıflatan ayakkabının

en güzel özelliği haftanın 7 günü işte, evde, parkta, alışverişte, sporda, vs aklınıza gelebilecek her yerde giyebilmenizdir. Perfect Steps zayıflatan ayakkabısı şık ve rahat tasarımıyla her yerde ve her zaman size uyum sağlar.

YORUMLARINIZI BİZİMLE PAYLAŞIN

Şok diyet

Mezoterapi ile Zayıflama

Mezoterapi ile zayıflama tedavisinde kullanılan iğneler uygulandığı bölgede asla bir acı ve ağrı vermez. Mezoterapide kullanılan iğneler ciltte sadece küçük sinek ısırıkları şeklinde hissedilir. Mezoterapi esnasında asla anesteziye ihtiyaç duyulmaz.
Okumak için tıklayınız...

Şok Diyet

Kişiye göre değişmekle birlikte tam yapıldığında 5 günde en az 5 kilo verdiren şok bir diyet listesidir. Yalnız bu şok diyeti sadece 5 gün yapılır ve ardından normal bir diyet programına geçilir.
Okumak için tıklayınız...

York Testi

York testinin zayıflamaya olan olumlu etkileri toplam 2500 hasta üzerinde uygulanmış olması ve yüzde doksan başarı sağlanması ile kanıtlanmıştır. Bunun yanı sıra fazla kilolarından kurtulan hastalar aynı zamanda uzun süredir sahip olduğu kronik hastalıklardan da kurtulduğunu söylüyor. Dolayısıyla york testinin insanlık için büyük bir devrim olduğu düşünülmektedir.
Okumak için tıklayınız...

Yaşam Koçu