Zayıflamanın, kilo vermenin her türlü yöntemleri...

ZAYIFLAMANIN
YÖNTEMLERİ

Yaşam Koçu

Hamilelik Belirtileri

Amerikadan İthal v-pillsMucizesi!

36 saat etkili Cialis 20 mg

Orjinal vpills gold Nedir?

Bitkisel Penis Büyütücüler !

V-Pills zararları

Penis Büyütme

Göğüs büyütücü sprey

Bayan azdırıcı yorumları

17 Gn Diyeti


Obezite sorunuyla yüzyllardr savaan ülke Amerika’dan ithal, ksa sürede kilo verdiren mucizevi bir diyet kitab çkt. Sizlere yeni bir hayat vadeden Doktor Mike Moreno’nun yeni çkard ’17 Gün Diyeti’ (The 17 Day Diet) kitabyla sizi sadece 17 günde çok fit bir görüntüye dönütürecek.

17 Gün Diyeti, belirli bir reçeteyle sizi disiplin altna alyor ve ya yakmn salayan metabolizmay inanamayacanz derecede hzlandrp çok ksa sürede zayflamanz garanti ediyor. Bu reçete yllardr bilinen ‘kibrit kutusu’ kavramlar gibi deil tabi ki. Sizi aç brakmadan sadece belli besin gruplarnn yerlerini deitirerek metabolizma hznz düürmeden zayflatyor.

17 Gün Diyetinin mantnda 4 aama bulunmaktadr. lk aama ‘hzlandrma’, ikinci aama ‘hareket etme’, üçüncü aama ‘var’, son aama ise ilk 3 aamann birleiminden oluuyor. 17 gün diyetinin ilk aamas olan hzlandrma aamasnda ad üstünde metabolizmay inanlmaz hzlandryor. Bunu yola çkmadan önce arabann motorunu çaltrmak gibi düünebilirsiniz. Gideceiniz, varmak istediiniz yol da vermek istediiniz kilolardr. Tabi bunun için önce arabaya binmek gerekir. kinci aama olan harekete geçmek arabay ileri sürme aamasdr. lk iki aamadaki verdiiniz kilolara hayret edeceksiniz. Üçüncü aamada vermek istediiniz kilolar çoktan gitmitir ve son aamada ise verdiiniz kilolar muhafaza edebilirsiniz.

17 Gün diyetiyle beklediiniz sonuç 4 ile 6 kilo arasnda deimektedir. Sadece 17 günde bu kilolar verdiinizde çok ksa sürede fit bir görünüme kavumann mutluluuna erieceksiniz. Tabi bunun için diyetin yannda bir de 17 dakikalk egzersiz bulunmaktadr. Bunu da kitabn yannda verilen egzersiz videosuyla kolayca halledebilirsiniz. Unutmayn hareket olmadan yalar yaklmaz.

17 Gün Diyetinde neler yeniyor?
17 Gün Diyetinde her gün ihtiyacnz olan karbonhidrat, ya ve protein olarak temel 3 besin grubundan sadece almanz gereken miktar snrlarsnz. Böylece hiçbir besin grubundan mahrum kalp salnzdan olmazsnz. 17 gün diyetinde yasakl olan besinler; kzartma türleri, ekerli besinler, ilenmi besinler olarak saylabilir. Bunun yan sra meyve, hindi eti, yumurta, sebze gibi faydal besinler tüketiliyor.
Gelelim 17 Gün Diyetinin aamalarnda neler yenileceine:

1.Aama

Kahvaltda yada yumurta, yeilçay, ara öünde meyve örnein üzüm, ölen ton balkl ya da zgara tavuklu bol yeillik içeren bir salata, akam halanm sebzelerle süslenmi zgara tavuk ya da balk ve yeilçay.

2.Aama

Kahvaltda kurabiye, yeilçay, ara öünde eftali, ölen tavuk salata, esmer pirinçle yaplm pilav, meyveli yourt, akam halanm sebzeli zgara balk.

3.Aama

Kahvaltda tam buday ekmeiyle yaplm bir tost, 1 yumurta, yeilçay, ara öünde eftali, ölen zgara tavuk eti, çoban salata, tam buday ekmei ve meyve, akam halanm sebzeli zgara balk ve yeilçay.

4.Aama

Kahvaltda yada yumurta, yeilçay, ara öünde üzüm, ölen zgara balk ve yeilçay, akam çoban salata, frnda patates ve yeilçay.